TRADYCYJNE DOMY SZKIELETOWE Nowoczesny dom szkieletowy okna obrotowe otwierane na zewnątrz DUDEK GROUP – BELKA DWUTEOWA Drewniane drzwi zewnętrzne Drewniane okna harmonijkowe Drzwi wejściowe pasywne Zawiasy do drzwi bezfelcowych Belka dwuteowa Dźwigary drewniane Drzwi bezprzylgowe Okna drewniano-aluminiowe

Skandynawskie okna przesuwne

Okna skandynawskie cieszą się coraz większą popularnością wśród naszych klientów. Wyjątkowo interesującym modelem są skandynawskie okna przesuwne. Dzięki cechującej je funkcjonalności, doskonale sprawdzą się zarówno w mieszkaniach, jak i w domach jednorodzinnych. Dowiedz się więcej na temat tego rodzaju okien, aby mieć pewność, że jest to model odpowiedni dla Ciebie.

Skandynawskie okna przesuwne z systemem HS

Czym jest system HS w skandynawskich oknach przesuwnych? Jego tajemnica tkwi w sposobie otwierania i zamykania okna. Skrzydło trzeba delikatnie unieść, a następnie przesunąć. Całość porusza się w szynie, która powoduje, że nawet ciężkie okna przesuwa się bardzo łatwo. Rozwiązanie to pozwala na montaż przeszkleń o dużej powierzchni, bez obawy o problemy z otwieraniem czy zamykaniem. Nie wymaga to również od użytkownika dużego wysiłku. Jednocześnie fakt, iż okno po zasunięciu opada całym swoim ciężarem i blokuje się w szynie, powoduje, że jest to model wyjątkowo bezpieczny.

Bezpieczeństwo i wygoda ze skandynawskimi oknami przesuwnymi

W skandynawskich oknach przesuwnych zamontowane zostały specjalne odbojniki. Ich umiejscowienie w górnej i dolnej części okna sprawia, że jest to model bardzo bezpieczny. Nie musimy się obawiać, że podczas gwałtownego otwarcia przytrzaśniemy sobie palce. Modele te są również bardzo praktyczne. Nawet kiedy okno jest otwarte, nie zajmuje dodatkowej przestrzeni. Daje to duże możliwości na etapie projektowania i wyposażania wnętrza. Nie musimy się bowiem martwić, że podczas otwierania okna, skrzydło będzie kolidowało z meblami czy sprzętami w domu.

Skandynawskie okna przesuwne dla miłośników wyjątkowych wnętrz

Przesuwne okna skandynawskie sprawdzą się doskonale jako okna balkonowe czy wyjścia na taras. Wygodny i łatwy w obsłudze system otwierania, pozwala na montaż okien o bardzo dużych wymiarach. Możemy zatem stworzyć w pomieszczeniu piękną, przeszkloną powierzchnię, która wpuści do wnętrza więcej światła.
Jednocześnie rozwiązanie to nada naszej przestrzeni lekkości i sprawi, że nawet niewielki pokój będzie wyjątkowo przestronny. Wybór skandynawskich okien przesuwnych to również gwarancja nieograniczonego dostępu do widoków wokół domu. Jeżeli chcesz cieszyć się przestrzenią za oknem, a jednocześnie zależy Ci na nieograniczonych możliwościach aranżacji wnętrza, okna skandynawskie przesuwne są właśnie dla Ciebie.

Skandynawska jakość i troska o klienta

Skandynawskie okna przesuwne wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Zarówno ramy, jak i wszelkie pozostałe elementy, takie jak okucia, szyny czy klamki, stworzono z myślą o bezpieczeństwie użytkowników. Proponując Państwu ten model okien, gwarantujemy produkt, który zapewni Wam komfort i wygodę. Wybierając okna skandynawskie przesuwne, możecie Państwo liczyć na nasze kompleksowe wsparcie, zarówno na etapie podejmowania decyzji, jak i w procesie sprzedaży oraz montażu. Gwarantujemy, że okna te posłużą Wam przez długie lata, a ich wyjątkowe cechy wpłyną na poprawę komfortu Waszego codziennego życia.

Przewiń do góry