Okna

Okna firmy DUDEK H&H wykonywane są na indywidualne zamówienia Klientów, w wybranych kształtach, kolorach i wymiarach. Ich zaletą jest łatwość obsługi. Nasze okna produkowane są z drewna klejonego wielowarstwowo. Najczęściej stosowanym materiałem jest drewno sosnowe pokryte uszlachetnionymi powłokami lakierniczymi renomowanych firm SIGMA i ZOBEL. Na indywidualne zamówienie wykonujemy również stolarkę z dębu i merantii. Okna firmy DUDEK zapewniają znakomite oświetlenie wnętrz, szczelność, ciepłochłonność oraz izolację akustyczną. Do szklenia okien używamy wysokogatunkowych szyb GLASSMAX, które zespolone termoizolacyjnie w jednoramowej konstrukcji stanowią idealną izolację.

Okna zaopatrzone są w najlepsze okucia renomowanych firm, które umożliwiają ich otwieranie, uchylanie oraz przesuwanie bez wysiłku. Firma DUDEK H&H oferuje również Klientom okna o indywidualnych kształtach łączące perfekcyjną funkcjonalność z harmonijnym wzorem.

Nasze okna sprawdziły się w najtrudniejszych klimatach i do dziś służą swoim użytkownikom dając radość z najwyższej jakości produktów.

Nie ograniczamy się tylko do postawienia Państwu drzwi lub okien przed domem. Nasze usługi obejmują dokonanie pomiaru na miejscu, transport, montaż oraz gwarancję na każde  okno.