TRADYCYJNE DOMY SZKIELETOWE Nowoczesny dom szkieletowy

okna euro

Okna Euro, jako sprawdzona konstrukcja jest stosowana od wielu lat zarówno w Polsce, jak i Europie Zachodniej. Wysoka jakość materiałów w połączeniu z wieloletnią tradycją w produkcji stolarki w tym systemie pozwala zaoferować okna najwyższej jakości.

logo certyfikatu CE
okno typu euro z ptakiem

okna euro drewniane

okna euro drewniano-aluminiowe

Wszystkie modele znajdziesz w naszym katalogu

Niezwykła
solidność wykonania

Okna drewniane to produkt cechujący się przede wszystkim dużą naturalnością, które idealnie wpasowuje się w obiekty o stylistyce klasycznej i zabytkowej. Wykonywane indywidualnie o różnych kształtach oraz kolorach, produkowane z drewna klejonego warstwowo lub litego, zabezpieczonego przed warunkami atmosferycznymi poprzez impregnację i nanoszenie powłok malarskich.

Dodatkowym atutem okien są ozdobniki tj. szprosy Wiedeńskie, szprosy międzyszybowe oraz dekoracyjne listwy przymykowe, które czynią każde okno wyjątkowym. Zapewniają znakomite oświetlenie wnętrz, szczelność, izolację termiczną oraz izolację akustyczną, aby w pełni zaspokoić potrzeby nawet bardzo wymagających klientów.

Okna drewniane z nakładką aluminiową

Okna drewniane z okładziną aluminiową łączą zalety drewna i trwałości aluminium. Okna te cechuje znakomity wygląd i nowoczesna konstrukcja, która pozwala znacznie wydłużyć trwałość produktu. Różne projekty kształtów profili okładzin aluminiowych pozwalają w odpowiedni sposób dobrać charakter okna do wyglądu zewnętrznego elewacji. Okna drewniano-aluminiowe swym wyglądem szczególnie pasują do obiektów o nowoczesnej stylistyce.

okna przesuwne

okna harmonijkowe

Szukasz okien euro? zadzwoń - doradzimy

Zadzwoń do naszego doradcy, który pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich wymagań i budżetu.

Przewiń do góry