TRADYCYJNE DOMY SZKIELETOWE Nowoczesny dom szkieletowy okna obrotowe otwierane na zewnątrz DUDEK GROUP – BELKA DWUTEOWA Drewniane drzwi zewnętrzne Drewniane okna harmonijkowe Drzwi wejściowe pasywne Zawiasy do drzwi bezfelcowych Belka dwuteowa Dźwigary drewniane Drzwi bezprzylgowe Okna drewniano-aluminiowe

okna obrotowe otwierane na zewnątrz

Co wyróżnia okna obrotowe DUDEK na tle innych rozwiązań?

Okna obrotowe otwierane na zewnątrz stanowią jedne z najpopularniejszych systemów otwierania, stosowanych w oknach typu skandynawskiego. Takie rozwiązania doskonale sprawdzą się w różnych budynkach i pomieszczeniach, a z uwagi na wysokiej klasy materiały, które firma Dudek Group wykorzystuje przy ich produkcji, będą służyły przez długie lata, zachwycając swoim stanem i płynnością nowoczesnego mechanizmu. 

Rodzaje okien obrotowych otwieranych na zewnątrz

W odpowiedzi na indywidualne potrzeby konsumentów, firma Dudek Group produkuje okna charakteryzujące się różnymi rozwiązaniami, tak, by każdy znalazł najlepszy produkt dla siebie. Wśród modeli okien obrotowych otwieranych na zewnątrz, znaleźć można dwa typy mechanizmów: 

• top swing, 

• side swing. 

W modelu Top Swing mocowania znajdują się po obydwu stronach framugi, dzięki czemu możliwe jest uchylenie okna w pionie, uzyskując tym samym szczelinę na górze lub na dole, w zależności od własnych preferencji. 

W modelu Side Swing mocowania znajdują się w rogach framugi, tak by możliwe było uchylanie okna na boki. 

Zarówno pierwszy, jak i drugi system mocowania pozwala na różnorodne ustawienia, charakteryzujące się dużym zakresem stopnia uchylenia. 

Zalety okien obrotowych otwieranych na zewnątrz

Stosowanie okien obrotowych w gospodarstwach domowych i miejscach pracy wiąże się z licznymi korzyściami, dlatego też takie rozwiązania stale zyskują na swojej popularności. Przede wszystkim dzięki innowacyjnemu systemowi otwierania, możliwe jest ustawienie okien na różne sposoby. Przykładowo podczas deszczu okno można ustawić tak, by do środka nie padało, a podczas gotowania w taki sposób, by intensywne opary szybciej ulatywały. Wśród najważniejszych zalet okien obrotowych otwieranych na zewnątrz firmy Dudek Group należy wymienić: 

• wysoką jakość stosowanych materiałów, 

• dwa typy otwierania, 

• zgodność z normami europejskimi, 

• opatrzenie stosownymi certyfikatami, 

• bezpieczeństwo dzięki wbudowanym ogranicznikom, 

• niezwykłą szczelność potwierdzoną testami.

Dlaczego warto wybrać okna Dudek Group

Okna obrotowe marki Dudek Group produkowane są z niezwykłą dbałością o każdy szczegół. Wszystkie modele wykonane są z drewna klejonego warstwowo, zabezpieczonego w taki sposób, by odporne były na najbardziej ekstremalne warunki atmosferyczne. Do produkcji okuć wykorzystuje się produkty wiodących firm, takich jak AS Spilka, IPA czy Assa Abloy. Doświadczenie zdobywane przez lata działania w branży przykłada się na wysokiej klasy produkty i liczne wyróżnienia. Zespół Dudek Group tworzą najlepsi specjaliści i entuzjaści, którzy w razie wszelkich wątpliwości, chętnie udzielą darmowych porad.

 

Przewiń do góry