TRADYCYJNE DOMY SZKIELETOWE Nowoczesny dom szkieletowy okna obrotowe otwierane na zewnątrz DUDEK GROUP – BELKA DWUTEOWA Drewniane drzwi zewnętrzne Drewniane okna harmonijkowe Drzwi wejściowe pasywne Zawiasy do drzwi bezfelcowych Belka dwuteowa Dźwigary drewniane Drzwi bezprzylgowe Okna drewniano-aluminiowe

Okna euro drewniane

Wybór okien do domu, mieszkania czy biura ma ogromne znaczenie, zarówno na płaszczyźnie estetycznej, jak i funkcjonalnej. Jedną z możliwości, jaką firma Dudek Group daje klientom, są okna euro drewniane. Dostępne w różnych wariantach, zaspokoją potrzeby użytkowników i będą doskonale pełniły swoją rolę przez długie lata.

Energooszczędne okna euro z drewna litego lub klejonego

Proponowane przez firmę Dudek Group okna euro drewniane, wykonywane są z drewna litego oraz klejonego warstwowo. Klienci mają do wyboru produkty stworzone z egzotycznego drzewa meranti i z polskich gatunków zarówno liściastych, jak solidny dąb, czy iglastych, jak sosna lub świerk. Wszystkie okna poddajemy procesowi impregnacji, dzięki czemu są one odporne na warunki atmosferyczne.
W oknach euro drewnianych stosujemy okucia ROTO, które od wielu lat cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Docenia się je za wysoką jakość wykonania i bezproblemową obsługę. Jednocześnie okucia ROTO to gwarancja bezpieczeństwa oraz duża energooszczędność.

Okna drewniane euro dwu lub trzyszybowe

Firma Dudek Group ma w swojej ofercie okna dwu oraz trzyszybowe. Wariant trzyszybowy może mieć grubość 78 lub 88mm. Okna dwuszybowe to produkt o wymiarze 68mm. By jeszcze lepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów, stosujemy szyby dźwiękochłonne, samoczyszczące i przeciwsłoneczne. Gwarantują one także wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki hartowaniu i laminowaniu.
Dla zwiększenia energooszczędności domu, warto zwrócić uwagę na to, jaki współczynnik przenikania ciepła oraz przepuszczalności energii słonecznej mają szyby. Najniższy współczynnik Ug jest właściwy dla okien dwuszybowych. Wynosi on 1,1 W/m²K, dlatego ten wariant dobrze sprawdzi się w miejscach, w których utrzymuje się niższą temperaturę, np. w pomieszczeniach gospodarczych. W przypadku okien trzyszybowych, proporcjonalnie do ich grubości, współczynnik Ug wynosi 0,5 oraz 0,7 W/m²K. Tego typu okna drewniane euro pozwalają zminimalizować straty cieplne i jednocześnie dobrze wykorzystać energię z zewnątrz.

Okna euro drewniane dopasowane do potrzeb klienta

Okna drewniane dostępne w naszej ofercie, pokrywane są powłoką malarską, która czyni je odpornymi na trudne warunki atmosferyczne, takie jak niskie temperatury, wilgoć czy promieniowanie słoneczne. Wybierając kolor okna, klienci mają do dyspozycji barwy ze szwedzkiej palety NCS oraz niemieckiej RAL. Decydując się na powłokę transparentną, wybierać można spośród palet Sigma i Teknos.
Firma Dudek Group wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, umożliwiając zakup okna o innym wybarwieniu od strony zewnętrznej i od środka. Dzięki temu użytkownik zyskuje możliwość lepszego dopasowania wyglądu okna, zarówno do wystroju wnętrza, jak i do elewacji.

Uniwersalne okna euro drewniane

Okna drewniane mają wyjątkowy charakter. Są to modele klasyczne, dzięki czemu doskonale prezentują się we wnętrzach urządzonych w różnym stylu. W zależności od tego, na jaki kolor powłoki zdecyduje się klient, będą one pasowały zarówno do pomieszczeń o wystroju tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Elementem wspólnym wszystkich wariantów jest wysoka jakość i funkcjonalność na lata.

Przewiń do góry