TRADYCYJNE DOMY SZKIELETOWE Nowoczesny dom szkieletowy okna obrotowe otwierane na zewnątrz DUDEK GROUP – BELKA DWUTEOWA Drewniane drzwi zewnętrzne Drewniane okna harmonijkowe Drzwi wejściowe pasywne Zawiasy do drzwi bezfelcowych Belka dwuteowa Dźwigary drewniane Drzwi bezprzylgowe Okna drewniano-aluminiowe

dudek group

O firmie

Dudek Group to kompleks rodzinnych zakładów produkcyjnych z wieloletnią tradycją i bogatym doświadczeniem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą historią i ofertą.

dudek group icona transparentne

DUDEK GROUP

Dziś ta nowoczesna i funkcjonalna wytwórnia okien, drzwi i dźwigarów drewnianych (I-Beams), która umozliwia budowę domów szkieletowych zarządzana jest przez Henryka Dudka z rodziną, a dzięki umiejętnościom swych pracowników oraz stosowanym technologiom zdobywa uznanie polskich i zagranicznych Klientów. Liczne nagrody i dyplomy otrzymywane przez tę Firmę są tego najlepszym owocem.

Zdjęcia ptaka z rodzaju Dudka
  DUDEK
  Wiedehopf
  Hoopoe

Jego nazwa w wielu krajach świata pochodzi od wydawanego odgłosu, lubi przemieszczać się w otwartej przestrzeni nie przesadzając z prędkością rozkłada swój pełny wachlarz piór podczas lądowania. Większość swojego życia spędza na ziemi zwinnie skacząc sobie wśród niskiej roślinności jest to zatem ptak krajobrazu otwartego, który lubi zadomawiać się w lesie.

historia firmy

1984
założenie firmy

Firma Dudek założona została w 1984 r. przez dwóch braci: Huberta i Henryka Dudka. Od początku zajmowała się obróbką drewna, a swoje produkty sprzedawała zarówno na rynku lokalnym, jak i zagranicznym.

1987
ROZBUDOWA ZAKŁADU

Zapotrzebowanie na wyroby Firmy Dudek było tak duże, że właściciele zdecydowali się na rozbudowę zakładu. Powstały nowe miejsca pracy, które zapewniły przestrzeń potrzebną do produkcji stolarki na większą skalę.

2000
Rozpoczęcie produkcji okien skandynawskich

Rozpoczęcie produkcji okien w systemie skandynawskim i sprzedaż na rynku norweskim spowodowało, że Firma Dudek znacząco rozwinęła skrzydła w kategorii exportu.

2003
Wprowadzenie drzwi p-poż.

Wprowadzenie na rynek krajowy tego produktu z możliwością wykonywania z doborem różnych gatunków drewna, barwiąc w różnych kolorach i modelując w komplecie z drzwiami wewnętrznymi w systemie Jakości ISO 9001:2000 spowodowało wzrost zapotrzebowania w sektorze użyteczności publicznej na drzwi Dudek H&H.

2008
Zmiana działalności spółki

Odejście wspólnika Huberta Dudka ze spółki firmy Dudek H&H i wykup udziałów.

2012
Rozbudowa zakładu
Zapotrzebowanie na wyroby Firmy Dudek w Norwegii wzrosły, co spowodowało rozszerzenie wachlarza naszych produktów z rozbudową zakładu.
2013
wprowadzenie "i-beams"
W roku 2013 działalność Firmy została rozszerzona o nowy, innowacyjny produkt - dźwigary drewniane „I-Beams”, które stanowią przełom na rynku budowlanym oraz zwiększają poziom exportu.
2014
drzwi akustyczne
Przy połączeniu drzwi p-poż. z drzwiami o wysokiej izolacyjności akustycznej Firma Dudek zrealizowała duży projekt, którego realizacją są drzwi na Forum Muzyki we Wrocławiu.
2015
rozbudowa zakładu
Firma Dudek inwestuje w halę do montażu modułów ścian szkieletowych z myślą wprowadzenia nowego produktu Domy szkieletowe i poszerza swoją ofertę o nowe elementy budownictwa szkieletowego, a zwiększenie zapotrzebowania na dźwigary drewniane I-Beams i pozyskiwanie większej ilości surowca do produkcji belek powoduje szybką realizację budowy hali magazynowej na drewno świerkowe C24 i C30.
2016
zmiana działalności spółki

Do spółki wchodzą syn i córka Henryka Dudka jako nowi wspólnicy firmy Dudek H&H.

2019
domy szkieletowe

Dudek Group opierając się na produkcji dźwigarów drewnianych, okien i drzwi realizowanych w kraju, jak i za granicą wprowadziło nowy produkt - domy szkieletowe.

otrzymane nagrody i wyróżnienia

Dudek - Nagroda gazeli biznesu

Przynależność do Elitarnego Klubu Gazel Biznesu

Dudek nagroda Orła polskiego budownictwa

Orły Polskiego
Budownictwa

Dudek - nagroda złoty medal

Złoty Medal
Opolskich Targów

Dudek - nagroda lider rynku

Lider Rynku 
okna i drzwi drewniane

Nagroda dla firmy Dudek

Firma roku 2001 
Kategoria Export

Nagroda firmy roku 2008

Firma roku 2008
Kategoria Export

Nagroda firma roku 2014

Firma roku 2014
Kategoria Przedsiębiorstwo

Nagroda Orzeł Polskiego Budownictwa

Orzeł Polskiego
Budownictwa 

Nagroda dla firmy Dudek Group

Wyróżnienie za wkład w rozwój gospodarczy Gminy Turawa

Nagroda elity opolskich eksporterów

Elita Opolskich
Eksporterów 2000

Nagroda dla firmy Dudek Group

Nagroda
„Magnolia Powiatu Opolskiego”

dudek group

rodzinna
firma
z tradycjami

Przewiń do góry