TRADYCYJNE DOMY SZKIELETOWE Nowoczesny dom szkieletowy okna obrotowe otwierane na zewnątrz DUDEK GROUP – BELKA DWUTEOWA Drewniane drzwi zewnętrzne Drewniane okna harmonijkowe Drzwi wejściowe pasywne Zawiasy do drzwi bezfelcowych Belka dwuteowa Dźwigary drewniane Drzwi bezprzylgowe Okna drewniano-aluminiowe

Nowoczesny dom szkieletowy

Nowoczesny dom szkieletowy

Marzeniem wielu osób jest budowa własnego domu. Ten powinien być oczywiście bezpieczny, przyjazny i dopasowany do potrzeb. Dodatkowo warto, by był gotowy do zamieszkania najszybciej, jak to jest możliwe, a także odznaczał się energooszczędnością. To wszystko i jeszcze więcej oferują nasze nowoczesne domy szkieletowe.

Czym wyróżniają się domy szkieletowe?

Domy szkieletowe to w porównaniu z budową tradycyjnych nieruchomości innowacyjna forma powstawania nowych budynków mieszkalnych. Dzięki niej możliwe jest nie tylko powstanie domu w znacznie krótszym czasie, ale i osiągnięcie doskonałej izolacji cieplnej. Nowoczesny dom szkieletowy pozwala na wykorzystanie potencjału dostępnych na rynku rozwiązań do stworzenia energooszczędnego domu, który spodoba się nawet najbardziej wymagającym.

Domy szkieletowe wyróżniają się także nierzadko końcową ceną za powstanie nieruchomości. Nowoczesne nieruchomości nie tylko tańsze są od tradycyjnych rozwiązań, ale i budynków dostępnych na rynku wtórnym. Dodatkową oszczędnością jest również specjalistycznie stosowana technika pozwalająca na osiągnięcie odpowiedniego poziomu izolacji cieplnej. Ponadto, w porównaniu z tradycyjnym budynkiem, dodatkową oszczędnością jest możliwość stworzenia tańszych fundamentów (ze względu na mniejszą wagę konstrukcji szkieletowej).

Nowoczesny dom szkieletowy – dla kogo?

Nieruchomości, które oferujemy są skrojone na miarę potrzeb nawet najbardziej wymagających. Spodobają się zarówno osobom mieszkającym samemu, jak i tym, którzy zdecydują się zamieszkać z mniejszą lub większą rodziną. Nasze rozwiązania pozwalają na dostosowanie odpowiedniego rodzaju budynku do potrzeb inwestora. Z powodzeniem dom może być zamieszkały przez każdego, kto oczekuje nie tylko prywatności, ale i w pełni komfortowego miejsca zamieszkania.

Wszystkim, którym marzy się budowa własnej nieruchomości, w szczególności poleca się nowoczesne domy szkieletowe. Dzięki przyjętemu modelowi można nie tylko w krótkim czasie zbudować zupełnie nowy dom, ale i zadbać o jego energooszczędność. To z pewnością znajdzie przełożenie w comiesięcznych opłatach eksploatacyjnych, a dodatkowo w zakresie dbałości o ekosystem.

Tworzymy w zgodzie z naturą

Dokładamy wszelkich starań, by dostarczone przez nas rozwiązania nie tylko w pełni satysfakcjonowały naszych klientów, ale były także tworzone w zgodzie z naturą. Używamy tylko najwyższej jakości materiałów, które mają bezpośrednie przełożenie na energooszczędność budynku w przyszłości. Chcemy budować nie tylko dla pokoleń, ale i dla otaczającej natury. Konstrukcje szkieletowe to doskonały sposób na budowę własnej nieruchomości, o której marzy tak wiele osób. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą!

 

Przewiń do góry