TRADYCYJNE DOMY SZKIELETOWE Nowoczesny dom szkieletowy okna obrotowe otwierane na zewnątrz DUDEK GROUP – BELKA DWUTEOWA Drewniane drzwi zewnętrzne Drewniane okna harmonijkowe Drzwi wejściowe pasywne Zawiasy do drzwi bezfelcowych Belka dwuteowa Dźwigary drewniane Drzwi bezprzylgowe Okna drewniano-aluminiowe

Drzwi wewnętrzne

W czym tkwi sukces drzwi produkowanych w firmie Dudek H&H?

Odpowiedź jest prosta:
po pierwsze – Jakość
po drugie – Perfekcyjne wykonanie
po trzecie – Uwzględnienie indywidualnych preferencji Klientów

Drzwi
logo certyfikatu CE
Drzwi wewnętrzne

DOSTĘPNE MODELE DRZWI wEWNĘTRZNYCH

Wszystkie modele znajdziesz w naszym katalogu

Niezwykła
solidność wykonania

Wysokiej jakości drzwi wewnętrzne firmy Dudek produkowane są zgodnie z osobistymi upodobaniami naszych Klientów. Wykonane z klejonego drewna sosnowego obłogowanego według upodobania, dopasowane pod wymiar dokładnie odzwierciedlają potrzeby Klienta.
Ogromny wybór modeli, szeroka paleta kolorów, możliwość ścisłego dopasowania detali sprawia, że nasz produkt staje się niepowtarzalny.

To nie wszystkie atuty: powierzchnie drzwi pokrywane są wielowarstwowym lakierem. Według upodobnia Klientów stosujemy zamki magnetyczne albo bębenkowe, zawiasy widoczne albo niewidoczne. Ozdobę stanowią kasetony, portale, szyby ornamentowe oraz witraże, a bezpieczeństwo to szyby hartowane lub hartowano-laminowane.

Oferujemy drzwi w 2 rozwiązaniach konstrukcyjnych

drzwi
bezprzylgowe

Drzwi wewnętrzne
To konstrukcja nowoczesna, w której zamknięte skrzydło i ościeżnica tworzą jedną całość.

drzwi
przylgowe

Drzwi wewnętrzne
To konstrukcja klasyczna, w której zamknięte skrzydło jest wysunięte przed ościeżnicę.

Drzwi wewnętrzne

Zakup drzwi wewnętrznych często stanowi wyzwanie. Głównie ze względu na fakt, że muszą one dobrze komponować się ze stylem, w jakim urządzony jest dom, mieszkanie lub biuro. Nasza firma Dudek-Group zajmuje się produkcją nowoczesnych przylgowych i bezprzylgowych drzwi jednoskrzydłowych i rozwiernych w dowolnych wymiarach i kolorach. Zapraszamy zainteresowanych zamówieniem do kontaktu.

Drzwi wewnętrzne na wymiar

W ramach naszej oferty zajmujemy się produkcją drzwi pokojowych wykonywanych zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych klientów. Co więcej, dysponujemy szeroką paletą kolorów RAL, dzięki temu możesz wybrać kolor pasujący lub kontrastujący ze ścianami w Twoim budynku. Nasze drzwi wewnętrzne, jedno- lub dwuskrzydłowe cechuje wysoka jakość wykonania, ponieważ zwracamy szczególną uwagę na detale i estetykę. Dbamy o precyzyjne wykończenia oraz dodatki, m.in. ze stali nierdzewnej. 

W naszym asortymencie znajdziesz zarówno drzwi wewnętrzne przesuwne, idealne do montażu, np. w biurach, jak i drzwi jedno- i dwuskrzydłowe, które najczęściej montuje się w domach mieszkalnych. Skrzydła drzwi zostały wykonane z wysokojakościowego drewna klejonego iglastego oraz liściastego pozyskiwanego z najlepszych, polskich źródeł.

Co więcej, produkujemy drzwi zarówno przylgowe, czyli z widocznymi zawiasami, jak i bezprzylgowe, z zawiasami niewidocznymi, chowającymi się tuż po zamknięciu. Choć pierwszy rodzaj nadal jest mocno popularny, profile bezprzylgowe cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Wybierając odpowiedni rodzaj drzwi pokojowych, bez problemu dostosujesz rodzaj wykończenia do stylu swoich wnętrz. Warto podkreślić, że dzięki różnorodności i szerokiemu asortymentowi, nasi klienci mogą zakupić dowolne modele, które pasować będą zarówno do wnętrz urządzonych w sposób tradycyjny, jak i nowoczesny. 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami. Nasi doradcy z chęcią pomogą Ci dokonać odpowiedniego wyboru!

Szukasz drzwi? zadzwoń - doradzimy

Zadzwoń do naszego doradcy, który pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich wymagań i budżetu.

okna przesuwne
Na podstawie 55 opinii.
Damian Czerski
Damian Czerski
2022-04-06
Super ze z taka elastycznoscia podchodzicie do indywidualnych zamowien.
Sławomir Zielenkiewicz
Sławomir Zielenkiewicz
2022-03-23
Firma ok Pracownicy obrotni
Jagoda Maliniak
Jagoda Maliniak
2022-03-15
Szybka i mila obsluga. Zamowienie zrealizowane zgodnie ze specyfikacja.
Bartosz Olin
Bartosz Olin
2022-02-13
Polecam bo wszystko zrobione na medal.
Alicja Szymonik
Alicja Szymonik
2022-02-13
Firma swietnie wspolpracuje z kontrachentami. Ja nie mam najmniejszych zastrzezen.
Jan Szostak
Jan Szostak
2022-01-19
Mam wraenie ze o drewnie wiecie wszystko. To widac w jakosci waszych produktow.
Michał Miłek
Michał Miłek
2022-01-18
Wasze produkty sa naprawde z najwyzszej polki. Swietna jakosc i dobre podejscie do klienta.
Przewiń do góry