TRADYCYJNE DOMY SZKIELETOWE Nowoczesny dom szkieletowy okna obrotowe otwierane na zewnątrz DUDEK GROUP – BELKA DWUTEOWA Drewniane drzwi zewnętrzne Drewniane okna harmonijkowe Drzwi wejściowe pasywne Zawiasy do drzwi bezfelcowych Belka dwuteowa Dźwigary drewniane Drzwi bezprzylgowe Okna drewniano-aluminiowe

dudek group

Drzwi DREWNIANE

Oferujemy szeroką gamę solidnie wykonanych drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Wysoka jakość to standard co czyni nas liderem.

Drzwi
Drzwi
Drzwi
logo certyfikatu CE
Drzwi
drzwi na tle drzew
inteligentne drzwi

drzwi
zewnętrzne

drzwi drewniane klasyczne

drzwi
wewnętrzne

Zalety drzwi dudek

Drzwi przeciwpożarowe
ei30 / ei60
Drzwi
Klucz
elektroniczny
Drzwi
DRZWI
PASYWNE
Drzwi
Przenikalność
cieplna
Drzwi
akustyczne
Drzwi
WZMOCNIONA
ZASUWNICA

Nasze drzwi drewniane

Oferujemy drewniane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Wszystkie modele przygotowywane są w naszej rodzinnej  pracowni, z największą precyzją i troską o szczegóły. Produkcja na wymiar, sprawia, że wytycznymi klienta, dzięki czemu są one w  100% dopasowane do preferencji klienta.  

Drzwi zewnętrzne 

Drzwi zewnętrzne powinny zapewniać dobrą izolację cieplną i akustyczną, ważne też, by spełniały funkcję antywłamaniową i były odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, na przykład wody i wilgoci. Właśnie takie modele dostępne są w naszej ofercie! Proponujemy drzwi z iglastego i liściastego drzewna klejonego o grubości 75 mm, jak również drzwi pasywne. Modele wyposażone zostały w trzyblokowe, ryglujące zamki, podwójne  uszczelnienia, pokryte zostały trójwarstwowym lakierem. 

Drzwi wewnętrzne 

Drzwi wewnętrzne to kolejna części naszej oferty. Proponujemy drzwi jedno- i dwuskrzydłowe, w różnym stylu i w szerokiej gamie kolorystycznej. W zależności od potrzeb i preferencji zdecydować się można na drzwi pełne lub z przeszkleniami, przylgowe lub bezprzylgowe, rozwierne lub przesuwne. Dobrze dobrane drzwi zapewnią izolację termiczną i zwiększą prywatność domowników, ale też staną się ozdobą danego pomieszczenia.  Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Udzielimy szczegółowych informacji.
Drzwi

Nasze realizacje

Szukasz drzwi? zadzwoń - doradzimy

Zadzwoń do naszego doradcy, który pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich wymagań i budżetu.

okna przesuwne

    Zamów montaż okien lub drzwi już teraz

    Przewiń do góry