TRADYCYJNE DOMY SZKIELETOWE Nowoczesny dom szkieletowy okna obrotowe otwierane na zewnątrz DUDEK GROUP – BELKA DWUTEOWA Drewniane drzwi zewnętrzne Drewniane okna harmonijkowe Drzwi wejściowe pasywne Zawiasy do drzwi bezfelcowych Belka dwuteowa Dźwigary drewniane Drzwi bezprzylgowe Okna drewniano-aluminiowe

Drewniane okna harmonijkowe

W ostatnich latach coraz większym zainteresowaniem cieszą się otwarte przestrzenie w domu, które zapewniają dostęp do naturalnego światła, a jednocześnie zmniejszają dystans do natury. Nic więc dziwnego, że dużą popularność zyskały również okna harmonijkowe, dzięki którym można uzyskać otwartą przestrzeń między salonem a ogrodem.

Okna harmonijkowe – co to takiego?

Okna harmonijkowe to nowoczesne rozwiązanie, którego największą zaletą jest wprowadzenie większej ilości światła do pomieszczenia. Dzięki możliwości zsunięcia całej konstrukcji do jednego boku, zyskasz kilkumetrowe przejście. Dla przykładu, mające 5,5 m szerokości okno pozwala uzyskać aż 5 m przejście! Gdy tymczasem przesuwne modele będą potrzebowały aż połowy swojej wielkości, aby elementy czynne najechały na część statyczną.

Harmonijki to trwałe rozwiązanie, wyróżniające się doskonałymi parametrami statycznymi w porównaniu do tradycyjnych skrzydeł okiennych. Nie tylko mogą być otwierane na ogród, lecz także dają szerokie możliwości rozplanowywania przestrzeni.

Wyjątkowe drewniane okna harmonijkowe

Drewniane okna harmonijkowe dostępne w naszej ofercie nadają każdej przestrzeni oryginalnego charakteru. Zamontowane w domu dodają mu unikatowej elegancji i stylu, równocześnie wypełniając pomieszczenie dużą ilością światła słonecznego. Sprawdzą się nie tylko w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach, lecz także bardziej klasycznych, skandynawskich czy rustykalnych.

Nasze okna harmonijkowe dzięki zastosowaniu nowoczesnego rozwiązania okuciowego są wytrzymałe, niezawodne oraz niezwykle funkcjonalne. Przy ich otwieraniu i zamykaniu, nie trzeba używać mocy, a więc cały proces przebiega sprawnie i łatwo.

Zalety drewnianych okien harmonijkowych

W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór solidnych okien harmonijkowych z drewna, które wyróżniają się nie tylko wysoką jakością wykonania, lecz także zastosowanych materiałów, dzięki czemu będą spełniać swoją funkcję przez długie lata użytkowania.

Ponadto nasze okna charakteryzują się:

  • doskonałą przepuszczalnością powietrza, przez co wpływają na energooszczędność budynku, a także komfort jego mieszkańców, 
  • wodoszczelnością, która zabezpiecza przed zniszczeniem podłogi czy ściany w wyniku przeciekania wody opadowej,
  • odpornością na obciążenia,
  • przenikalnością cieplną,
  • dobrą izolacją akustyczną.

Zastosowanie drewnianych okien harmonijkowych

Drewniane okna harmonijkowe to doskonałe rozwiązanie do domów rodzinnych, rezydencji, domków letniskowych. Sprawdzą się również w różnego rodzaju sklepach, restauracjach, kawiarniach, a nawet na basenach. Dzięki składanym elementom najzwyklejszy pokój zamieni się w wyjątkową przestrzeń, która przez cały rok będzie wypełniona światłem słonecznym i naturą.

Niepowtarzalne wnętrze, przytulny klimat i wiele możliwości kształtowania przestrzeni w oparciu o indywidualne preferencje – z naszymi drewnianymi oknami harmonijkowymi jest to możliwe!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do skontaktowania się z naszym doradcą, który pomoże w dopasowaniu rozwiązania do potrzeb, wymagań i środków finansowych.

Przewiń do góry