dudek group

Domy szkieletowe

Jako producent systemu I-Beams przedstawiamy Państwu realizację budowy kompletnych domów szkieletowych. Rozwiązanie to jest znacznie szybsze, tańsze oraz energooszczędne.

logo firmy zus
logo certyfikatu CE

Dom w stylu nowoczesnym

DOM "zawada"

Zawada – to dom posiadający bardzo wygodny układ pomieszczeń, z wyraźnie wydzieloną strefą dzienną i prywatną na 145 m2 powierzchni użytkowej. Na parterze połączono salon z jadalnią, znajdującą się przy ciekawie zaprojektowanej kuchni z wejściem do spiżarni. Na parterze znajdują się również gabinet, toaleta i miejsce na garderobę. Wnękę pod schodami można przeznaczyć na małe pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie oraz łazienka z miejscem na wannę i prysznic. Ponadto budynek posiada całkiem spory strych.

Dom w stylu tradycyjnym

DOM "SADKÓW"

Sadków – to dom parterowy, posiadający 124 m2 powierzchni użytkowej w ciekawej formie z idealnym, szeroko zadaszonym tarasem. Duże okna nadają budynkowi nowoczesnego charakteru i pięknie doświetlają salon. Układ funkcjonalny budynku składa się z trzech stref. Przestronny salon połączono z dużą jadalnią i kuchnią ze spiżarnią. Strefa prywatna obejmuje trzy ustawne sypialnie i łazienkę. Ostatnia strefa to część gospodarcza z kotłownią, wyposażona w pompę ciepła oraz przejście do jednostanowiskowego garażu.

dudek i-Beams

domy
wymyślone
na nowo

Chcesz zamieszkać w nowym domu? ZADZWOŃ - DORADZIMY

Zadzwoń do naszego doradcy, który pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich wymagań i budżetu.

Przewiń do góry