TRADYCYJNE DOMY SZKIELETOWE Nowoczesny dom szkieletowy okna obrotowe otwierane na zewnątrz DUDEK GROUP – BELKA DWUTEOWA Drewniane drzwi zewnętrzne Drewniane okna harmonijkowe Drzwi wejściowe pasywne Zawiasy do drzwi bezfelcowych Belka dwuteowa Dźwigary drewniane Drzwi bezprzylgowe Okna drewniano-aluminiowe

Drzwi bezprzylgowe

Drzwi wewnętrzne stanowią jeden z istotniejszych elementów wykończenia wnętrza. Dlatego, dokonując wyboru, warto skupić się na tym, aby typ drzwi był dobrany odpowiednio do naszych potrzeb. Jedną z możliwości, jaką Dudek – Group daje klientom, są niezwykle funkcjonalne drzwi bezprzylgowe.

Czym są drzwi bezprzylgowe?

Drzwi bezprzylgowe, zwane także bezfelcowymi, to drzwi o nowoczesnej konstrukcji, która czyni je wyjątkowymi na tle klasycznych rozwiązań. Na czym polega ich fenomen? Otóż skrzydła są w nich dokładnie zlicowane z framugą. Nie mają felcu, czyli dłuższej krawędzi, w standardowych drzwiach wystającej poza framugę. Dzięki temu zyskujemy efekt idealnie gładkiej powierzchni.

Rodzaje drzwi bezprzylgowych

W ofercie Dudek – Group znajdą Państwo różne modele drzwi bezprzylgowych. Do nowoczesnych wnętrz doskonale sprawdzą się skrzydła gładkie i bardzo proste w formie. Białe lub czarne z delikatnymi frezowaniami dobrze będą współgrały ze stylem industrialnym. Dla miłośników skandynawskich klimatów mamy w ofercie drzwi w kolorze drewna. Do wyboru klienta pozostają różne rodzaje okleiny, takie jak dąb, orzech czy wenge.

Wśród drzwi bezfelcowych oferowanych przez Dudek – Group, są także modele o bardzo klasycznym wyglądzie. Białe skrzydła kasetonowe zostały nafrezowane tak, by stworzyć ozdobne zagłębienia. Można zdecydować się na model z eleganckim cokołem lub ramą. Te wzory przywodzą na myśl skojarzenie z wytwornymi salonami z dawnych czasów.

Ozdobne drzwi bezprzylgowe

Kupując drzwi w Dudek – Group, mają Państwo możliwość dokładnego dopasowania zamówienia do swoich potrzeb. W skrzydłach możemy stworzyć dowolnej wielkości przeszklenie, także takie z wypiaskowanym wzorem lub oryginalną aplikacją. Dla fanów nietuzinkowych rozwiązań mamy w ofercie drzwi bezprzylgowe wykonane z dwóch gatunków drewna. Ciekawym pomysłem są też muślinowe wstawki w okleinie. 

Jeżeli szukają Państwo drzwi o ciekawym wyglądzie, które będą jednocześnie idealnie pasowały do stylu, w jakim urządzone jest Państwa mieszkanie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego warto wybrać drzwi bezprzylgowe?

Atutów, które przemawiają za wyborem drzwi bezprzylgowych, jest wiele. Jako pierwszy można by wymienić elegancki wygląd. Idealnie zlicowane z framugą, tworzą jednolitą powierzchnię, sprawiającą w pomieszczeniu wrażenie ładu. Dzięki temu, że skrzydło drzwi nie wystaje poza płaszczyznę ściany, wnętrze wydaje się optycznie większe.

Niewątpliwą zaletą drzwi bezfelcowych jest również ich większa odporność na uszkodzenia. Skrzydło nie nachodzi na framugę, w związku z czym unikamy wszelkich otarć i innych uszczerbków, które mogłyby się pojawić na skutek obijania się o siebie tych dwóch elementów.

Estetyczny wygląd zapewnia także brak widocznych zawiasów. W większości modeli są one bowiem niemalże w całości ukryte w futrynie. Jest to rozwiązanie zarówno atrakcyjne wizualnie, jak i bezpieczne.

Jeżeli są Państwo zainteresowani montażem drzwi bezfelcowych w swoim domu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę i pomoc w wyborze modelu, który najlepiej spełni Państwa oczekiwania.

Przewiń do góry